بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بازنشستگان کشوری

ارائه انواع خدمات بیمه‌ای بیمه ملت به اعضای صندوق بازنشستگی کشوری

بیمه ملت طی تفاهم‌نامه‌ای با صندوق بازنشستگی کشوری با گام‌برداشتن به سمت رفع نیازهای بیمه‌ای بازنشستگان و توسعه توان خرید آنان به ویژه در شرایط اقتصادی ناشی از بیماری کرونا؛ خرید انواع بیمه‌نامه را برای این قشر از جامعه، با تخفیف ویژه و به صورت اقساط 12 ماهه فراهم آورده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، طی این تفاهم‌نامه انواع‌‎ بیمه‌نامه‌های خودرو، آتش‌سوزی منازل مسکونی، آتش‌سوزی صنعتی و غیرصنعتی، بیمه عمر و حادثه انفرادی با پوشش بیماری کرونا و بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری (ویژه منتسبین) با تخفیف‌های ویژه علاوه بر تخفیف‌های موجود به اعضای صندوق بازنشستگی کشوری، بازنشستگان آموزش و پرورش، بازنشستگان سایر ارگان‌ها و منتسبین آنان ارائه می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، بیمه بدنه خودرو با 30 درصد تخفیف، بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی با 25 درصد تخفیف، بیمه آتش‌سوزی صنعتی و غیرصنعتی با 15 درصد تخفیف، بیمه‌نامه عمر و سرمایه‌گذاری (ویژه منتسبین) با 25 درصد تخفیف، بیمه عمر و حوادث انفرادی همراه با پوشش ویژه کرونا و بیمه شخص ثالث خودرو به صورت اقساط 12 ماهه به اعضای صندوق بازنشستگی کشوری اعطا می‌شود.

بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند با مراجعه سایت بیمه ملت به نشانی اینترنتی:  bimehtehranpars.ir  یا تماس با شماره تلفن : 4_77064333  از جزئیات این طرح و نشانی نمایندگی ‌2113  بیمه ملت در شرق تهران کسب اطلاع کنند و برای خرید اقساطی، کافیست در هنگام خرید بیمه‌نامه، علاوه بر ارائه کارت ملی، شماره دفترکل خود را به نماینده مربوط  اعلام کنند و با امضای یک فرم مخصوص، بپذیرند که اقساط بیمه‌نامه از حقوق ماهانه‌شان کسر شود.

 

امروزه، بیمه یک نیاز و ضرورت برای همه افراد است، از سوی دیگر؛ شیوع کرونا موجب سلب احساس آرامش روانی بسیاری از مردم شده است؛ بیمه ملت با ارائه بیمه‌نامه پوشش بیماری کرونا، امنیت روانی را برای کسانی که یک عمر در جایگاه‌های مختلف برای آبادانی و پیشرفت کشور خدمت کرده و انسان‌های سالم تربیت‌کرده‌اند؛ با حق‌بیمه‌ای بسیار اندک، به ارمغان می‌آورد.

بیمه ملت، خدمت به این قشر زحمت‌کش جامعه را مسئولیت اجتماعی خود می‌داند و به منظور ارائه خدمات مطلوب و بهینه و با هدف ارتقای افزایش ضریب نفوذ بیمه در جامعه، این همراهی با بازنشستگان و پیشکسوتان را ارج می‌نهد.

 

بیمه ملت با دارا بودن رکورد توانگری مالی بالای 200 طی 9 سال متوالی و با گسترده‌ترین شبکه پرداخت خسارت خودرویی در صنعت بیمه و با تأکید بر مشتری‌مداری، همواره می‌کوشد به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**