بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه مستمری زنان خانه دار

این بیمه‌نامه زیرمجموعه طرح‌های مستمری مطرح شده در آیین‌نامه شماره 68 بیمه مرکزی است که به منظور پوشش‌ درآمدی بانوان در دوران کهولت طراحی شده‌است. در این بیمه‌نامه، بیمه‌گذار و بیمه‌ شده زن خانه‌دار یا شاغل می‌باشد و بیمه‌گذار پس از پرداخت مبلغی به عنوان حق‌‌بیمه (مثلا به مدت 30 سال)، از مستمری مادام‌العمر بیمه ملت برخوردار خواهد شد.

 مزایای بیمه مستمری زنان خانه دار:
1- پرداخت مستمری مادام‌العمر به زنان خانه‌دار.
2- زنان خانه‌دار از سن 18 سالگی تا سن 60 سالگی می‌توانند اقدام به خرید این بیمه‌نامه نمایند. مدت پرداخت حق‌بیمه با استفاده از جدول زیر مشخص می‌شود:

 

 

ردیف سن بیمه شده دوره پرداخت حق بیمه
1 18-25 30
2 26-30 28
3 31-35 25
4 36-40 23
5 41-45 20
6 46-50 18
7 51-55 15
8 56-60 13

3- در صورت تمایل بیمه‌گذار، امکان برقراری مستمری پیش از موعد مقرر وجود دارد. در این شرایط باید 5 سال از شروع بیمه نامه گذشته باشد و اقساط 5 سال به طور کامل پرداخت گردد. دراینصورت مستمری بصورت کسری از مستمری مقرر شده در بیمه‌نامه بصورت مادام‌العمر پرداخت خواهد شد.
4- بیمه‌گذار می‌تواند حق‌بیمه را به میزان 5 تا 20 درصد( که در ابتدای پوشش معین می‌شود)، بصورت سالانه افزایش دهد و در این صورت میزان مستمری اولیه افزایش می یابد. و در هر صورت مستمری تا پایان عمر، با نرخ رشد هشت درصد، به بیمه شده پرداخت می‌شود.
5- بیمه‌گذار پس از پایان مدت پرداخت حق بیمه، مادام المعر از صندوق مستمری بیمه ملت مستمری دریافت خواهد کرد. اولین مبلغ مستمری طبق مبلغ درج شده در بیمه‌نامه می‌‌باشد و تا پایان عمر، با نرخ رشد سالانه هشت درصد، به بیمه شده پرداخت می‌شود.    
6-در صورت فوت بیمه‌گذار قبل از پایان دوره پرداخت حق بیمه، ذخیره ریاضی بیمه نامه طبق آیین نامه 68 بیمه های زندگی و مستمری بیمه مرکزی محاسبه و به ذینفع(ها) پرداخت می‌گردد.
7- در زمان فوت مستمری بگیر، به میزان سه برابر آخرین مستمری ماهانه، برای هزینه‌های ضروری فوت به ذینفع(ها) پرداخت می‌شود.    
8- امکان انتخاب بازه اطمینان 10 ساله برای دریافت مستمری. چنانچه بیمه گذار این گزینه را انتخاب نماید و در 10 سال اول دریافت مستمری فوت کند، پس از فوت وی به مدت 10 سال مستمری به ذینفع مندرج در بیمه نامه پرداخت خواهد شد.
9- پس از پایان سال دوم، به فرد بیمه گذار و یا هر فرد دیگری که وی معرفی نماید تا 90 درصد مبلغ بازخریدی بیمه نامه بدون ضامن و یا دریافت وثیقه، وام پرداخت می شود.
10- امکان صدور کارت اعتباری بیمه ملت تا سقف 90 درصد مبلغ بازخریدی بیمه نامه جهت خرید از فروشگاه های طرف قرارداد.

دانلود فرم پیشنهاد بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت

فرم درخواست استعلام گروهی بیمه مستمری زنان خانه دار بیمه ملت

 

 

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**