بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه حوادث گروهی (شرکتی)

 نوآوری بیمه ملت در بیمه های حوادث

کارت هدیه بیمه حوادث بیمه ملت صادر شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمه ملت،دراقدامی ابتکاری وبه منظور پوشش هزینه خسارتهای موردنیاز بیمه گزاردرزمان فوت،نقص عضوکلی یا جزئی وازکارافتادگی دائم، بصورت گروهی ویا انفرادی کارت هدیه حوادث بیمه ملت طراحی و قابل ارائه گردید.براساس این گزارش،کارت هدیه حوادث بیمه ملت درحال حاضرجهت استفاده شرکتها وافرادحقوقی برای ارائه به پرسنل آماده شده است.دارندگان این کارت جهت فعال سازی و صدور بیمه نامه کافی است تا کد هدیه درج شده بر روی کارت را   به شماره پیامک 85333-021 ارسال وسپس بادرج کدملی بیمه نامه را فعال نمایند.جهت استعلام  و کسب اطمینان از ثبت بیمه نامه می توان از طریق تلفن بیمه (85334-021) اقدام نمود.گفتنی است،سرمایه بیمه معادل 500.000.000 ریال می باشد و دارنده این کارت می تواند پس از فعال سازی از پوشش های زیر به مدت سه ماه (از زمان فعال سازی) بهره مند گردد.

•   دریافت هزینه های فوت ناشی از حوادث به میزان 500.000.000 ریال  
•   دریافت هزینه های نقص عضو و از کارافتادگی دائم ناشی از حوادث تا سقف  500.000.000 ریال
درصورت بروز حادثه، دارنده بیمه نامه حوادث می تواند با مراجعه به یکی از نمایندگی های بیمه ملت در سراسر کشور و تکمیل مدارک مربوط نسبت به دریافت هزینه های ناشی از خسارت اقدام نماید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 77064333-021 تماس حاصل فرمایید.

بیمه حوادث گروهی

در این بیمه نامه بیمه شدگان عبارتند از كليه كاركنان شاغل بيمه گزار مشروط بر اينكه مشخصات آنان در شروع قرارداد و يا در طول مدت اعتبار آن (جهت مستخدمين جديد)  توسط بيمه گزار معرفي و به تأييد بيمه گر رسيده باشد. حداكثر سن بيمه شده جهت پوشش بيمه هاي حوادث گروهی 75 سال تمام مي باشد. مگر آنکه در شرایط خصوصی توافق دیگری صورت گرفته باشد

- در صورت صدور بیمه حوادث گروهی برای یک مجموعه صدور بیمه نامه برای همسران و فرزندان اعضای گروه نیز امکانپذیر است.

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**