بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه حوادث انفرادی

این بیمه رایج ترین نوع بیمه حادثه است که با توجه به نرخ مناسبی که دارد می تواند مورد استفاده تمامی افراد، با هر سطح درآمدی قرار گیرد. بیمه شده در این نوع بیمه حادثه، در تمامی ساعات شبانه روز و بدون محدودیت مکانی تحت پوشش بیمه گر است. در بیمه نامه حوادث انفرادی افراد از 4 سالگی تا حداکثر 80 سالگی تحت پوشش می باشند.  در این نوع بیمه نامه، عامل تعیین حق بیمه، شغل بیمه شده است؛ چرا که هر چه شغل بیمه شده خطر بیشتری داشته باشد، ریسک بوجود آمدن حادثه نیز برای او بیشتر است.
 به همین منظور مشاغل به 5 دسته تقسیم شده که عبارتست از:
طبقه 1) این طبفه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیت های روزمره خود با حداقل خطر متصوره رو به رو می باشند. از قبیل کارکنان اداری و دفتری و افرادی که صرفا در دفتر کار خود به عرضه خدمات می پردازند.
طبقه 2) این طبقه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیت های روزمره خود در مقایسه با اشخاص طبقه 1 با خطرات نسبی بیشتری مواجه هستند و معمولا علاوه بر استفاده از نیروی فکری٬ با دستشان کار می کنند اما کار آنها با ماشین الات صنعتی نخواهد بود. از قبیل دندان پزشکان٬ مهندسین ناظر، دوزندگان و انبارداران. 
طبقه 3) این طبقه شامل اشخاصی می گردد که متخصص یا نیمه متخصص می باشند و اکثر آنها معمولا با ماشین و ادوات صنعتی کار می کنند از قبیل فیلم برداران و رانندگان آژانس.
طبقه 4) این طبقه شامل اشخاصی می گردد که با ماشین آلات و ادوات صنعتی پر خطر کار می کنند و یا نوع کار آنها پر خطر می باشد.کارگران غیر ماهر صنعتی که به کارهای مختلف گمارده شده و با خطرات متعدد رو به رو هستند نیز در این طبقه قرار دارند. از قبیل پرس کار فلز و بارانداز و کارگران ساختمانی.
طبقه 5) این طبقه شامل اشخاصی می گردد که در فعالیت روز مره خود با بیشترین خطر مواجه هستند از قبیل خلبانان آزمایشی٬ کارگران معادن زیرزمینی و هنر پیشه ها و آتش نشان ها.

 

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**