بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه سپرده زندگی

بیمه ملت

در این بیمه‌نامه، بیمه‌گذاران با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه در دو بخش حق‌بیمه پوشش‌‌های بیمه‌ای و حق‌بیمه سپرده، علاوه بر برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای در طول دوران بیمه‌نامه، می‌توانند دارای یک حساب سرمایه‌گذاری شده و سرمایه مورد نیاز خود را در دوران بازنشستگی فراهم کنند.
در این بیمه‌نامه، بیمه‌گر با دریافت حق‌بیمه پوشش فوت، بیمه‌شده را در مقابل خطر فوت بیمه کرده و با دریافت حق‌بیمه سپرده، اقدام به تشکیل حساب سرمایه‌گذاری برای بیمه‌گذار می‌نماید. نرخ سود سرمایه‌گذاری بر اساس آیین‌نامه 68 بیمه‌های زندگی و مستمری تضمین‌شده بوده و در صورتی که شرکت بیمه ملت سودی بیش از سود تضمین‌شده به‌دست آورد، 85% از آن را به عنوان سود مشارکت به بیمه‌گذار پرداخت خواهد نمود. 
در این بیمه‌نامه، بیمه‌گذار امکان پرداخت‌های متعدد (تا سقف مشخص) در زمان‌های دلخواه را بدون نیاز به هماهنگی و تایید بیمه‌گر دارد. اين نحوه پرداخت حق بيمه، شرايط را براي بيمه‌گذار به گونه‌اي فراهم مي‌کند که بتواند با تغيير شرايط زندگي مخصوصا شرايط اقتصادي، در هر زمان و به مقدار دلخواه نسبت به پرداخت حق بيمه اقدام نمايد. ضمنا بیمه‌گذار می‌تواند در ابتدای هر سال بیمه‌ای با تغییر شرایط کلی زندگی خود، نسبت به هر گونه تغییر در پوشش‌های بیمه‌ای اقدام نماید.

 

مزایای بیمه سپرده زندگی
این بیمه‌نامه در رابطه با دفعات پرداخت حق‌بیمه و میزان حق‌بیمه های پرداختی دارای انعطاف‌پذیری زیادی است.    
ویژگی اول: بيمه‌گذار مي‌تواند در سال اول بین 2% تا 10 برابر سرمايه فوت، در هر زمان دلخواه، حق بيمه سپرده پرداخت نمايد.


ویژگی دوم: در سال‌هاي آتي نيز بيمه‌گذار مي‌تواند در زمان دلخواه نسبت به پرداخت حق‌بيمه سپرده اقدام نمايد و تنها محدوديت در پرداخت حق‌بيمه سپرده اين است که نبايد ذخيره رياضي تشکيل شده در اين بيمه‌نامه از 10 برابر سرمايه فوت در آن سال بيشتر باشد.


ویژگی سوم: در صورت عدم پرداخت حق‌بيمه پوشش‌های بیمه‌ای در سررسیدهای مقرر و درصورت وجود ذخيره‌رياضي کافي در صندوق سرمايه‌گذاري، حق‌بيمه پوشش‌هاي بيمه‌اي به صورت خودکار از صندوق ذخيره‌رياضي کسر شده و در نتيجه اين بيمه‌نامه در صورت عدم پرداخت به موقع حق بيمه ابطال نمي‌شود.
 
امکان برداشت از ذخیره‌ریاضی در قالب طرح الف و ب:
طرح الف: بيمه‌گذار حق برداشت از حساب را فقط به صورت وام با کارمزد 4 درصد تا حداکثر 90 درصد ذخیره ریاضی دارد.

طرح ب: بيمه‌گذار در هر زماني (بجز ماه اول هر پرداخت)  امکان برداشت از حساب به اندازه مبلغ دلخواه را داراست.


نحوه‌ی پرداخت سود سرمایه‌گذاری :
طرح الف: در اين طرح حداکثر نرخ سود فنی در بیمه نامه های با مدت حداکثر پنج سال 18 درصد، در بیمه نامه های با مدت حداکثر تا ده سال، 18 درصد برای پنج سال اول و 15 درصد برای مدت مازاد بر پنج سال اول و در بیمه نامه های با مدت بیش از ده سال، 18 درصد برای پنج سال اول و 15 درصد برای پنج سال دوم و 10 درصد برای مدت مازاد بر ده سال می باشد که به همراه مشارکت در منافع به متوسط مانده موجودی حساب (ذخیره‌ریاضی) پس از کسر مبلغ وام، پرداخت می‌گردد.

طرح ب: در اين طرح سود سالانه حداقل 14 درصد به صورت روز شمار پرداخت مي‌گردد.


پوشش بیمه‌گذاران در مقابل خطر فوت با سرمایه ثابت یا صعودی
- بیمه‌گذار می‌تواند با تایید بیمه‌گر، سرمایه خطر فوت خود را هر ساله تا سقف 20درصد افزایش دهد.
- مبلغ سرمايه فوت بيمه‌شده در صورت فوت بیمه‌شده و همچنین مبالغ ذخایر ریاضی در پایان قرارداد مستقيماً به استفاده‌کنندگاني که در زمان صدور بيمه‌نامه و يا الحاقيه‌هاي بعدي، توسط بيمه‌شده مشخص‌شده باشد، پرداخت مي‌گردد.


در اين بيمه‌نامه استفاده‌کنندگان می‌توانند مبلغ سرمايه بیمه (درصورت فوت و یا حیات) را  به صورت نقدی و یکجا و یا مستمری طي مدت معين دریافت کنند. اين مستمري به صورت ماهانه، دوماهه، سه‌ماهه، شش ماهه و سالانه قابل پرداخت است.
پوشش‌های اضافی در این بیمه‌نامه عبارتند از خطر فوت بر اثر حادثه تا سه برابر سرمایه‌فوت؛ پوشش از کارافتادگی تا سقف 100% سرمایه فوت و پوشش امراض خاص تا سقف 30% سرمایه فوت.

 

دانلود فرم پیشنهاد بیمه سپرده زندگی بیمه ملت

دانلود فرم درخواست برداشت از حساب سپرده زندگی بیمه ملت

دانلود فرم درخواست استعلام گروهی بیمه سپرده زندگی بیمه ملت

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**