بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه تحصیل فرزندان

بیمه

امروزه، هزينه‌هاي تحصيل در مقاطع دانشگاهي به يكي از دشواري‌هاي مالي خانواده‌ها تبديل شده است . اين در حالي است كه بسياري از دانشجويان به منظور كمك به والدين خود براي تأمين اين هزينه‌ها به كارهاي پاره وقت با درآمدهاي پايين روي آورده و در نتيجه كيفيت تحصيلات آنها كاهش مي يابد . بیمه‌نامه‌ی تحصیل فرزندان راه حلی برای رفع مشکلات مالی خانواده ها در ارتباط با تحصیل فرزندانشان می باشد.
سرپرست خانواده با استفاده از اين نوع بيمه‌نامه مي‌تواند با پرداخت حق بيمه علاوه بر برخورداري از پوشش هاي بيمه‌اي، از محل پس‌اندازها و ذخاير ايجاد شده، سرمايه اي مطمئن براي تأمين هزينه تحصيلات عالي فرزندانش ايجاد كرده و دغدغه‌هاي خاطر خود را در اين زمينه از بين ببرد .
چنانچه بيمه‌شده (سرپرست خانواده) تا پايان مدت بيمه‌نامه در قيد حيات باشد، مبالغ سرمایه تحصیل و سرمايه حاصل از مشاركت در منافع به ذينفع (فرزند) پرداخت مي‌‌گردد و چنانچه وی در خلال مدت قرارداد فوت نماید، پس از آن حق بيمه‌اي از بیمه‌گذار دريافت نمي‌گردد، سرمايه‌ی فوت مندرج در بيمه‌نامه بلافاصله به ذینفع سرمایه فوت پرداخت می‌شود و در پایان قرارداد سرمایه تحصیل به اضافه سرمايه‌اي كه از محل مشاركت در منافع حاصل شده است به ذينفع سرمایه‌ی تحصیلی (فرزند) پرداخت خواهد شد.

 

مزایای بیمه تحصیل فرزندان :
- پرداخت هزینه‌های تحصیل فرزندان در صورت حیات سرپرست خانواده تا پایان قرارداد و یا فوت او در طول قرارداد ؛
- اختصاص سود سرمايه‌گذاري طبق آیین نامه 68 بیمه های زندگی (حداکثر نرخ سود فنی در بیمه نامه های با مدت حداکثر پنج سال 18 درصد، در بیمه نامه های با مدت حداکثر تا ده سال، 18 درصد برای پنج سال اول و 15 درصد برای مدت مازاد بر پنج سال اول و در بیمه نامه های با مدت بیش از ده سال، 18 درصد برای پنج سال اول و 15 درصد برای پنج سال دوم و 10 درصد برای مدت مازاد بر ده سال) ؛
- پوشش اضافی حادثه در صورت فوت سرپرست خانوده بر اثر حادثه ؛
- معافيت از پرداخت حق‌بيمه به علت ازكارافتادگي كامل ؛
- دريافت هزينه‌هاي پزشكي امراض خاص (در صورت بروز انواع سرطان ، سكته مغزي ، سكته قلبي و ... طبق شرايط اختصاصي امراض خاص) ؛
- دريافت وام از محل بيمه‌نامه پس از گذشت دو سال ؛
- پرداخت سود مشاركت در منافع (علاوه بر سود فنی علی‌الحساب ) ؛
- برخورداري از معافيت‌هاي مالياتي (ماليات بر ارث و درآمد) با توجه به مواد 136و‌‌ 137 قانون ماليات ها.

دریافت فرم پیشنهاد بیمه تحصیل فرزندان

دریافت فرم استعلام گروهی بیمه نامه تحصیل فرزندان

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**