بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

ثالث

بیمه اتومبیل شامل موارد زیر می باشد که توسط بیمه ملت به صاحبان صنایع خودروسازی کشور و واحدهای صنعتی و تجاری و خدماتی و کلیه افراد حقیقی و حقوقی ارائه می گردد :

 بیمه شخص ثالث : 
بیمه نامه شخص ثالث در واقع یک بیمه نامه مسئولیت است که کلیه خسارتهای مالی و جانی وارد به اشخاص ثالث را که بصورت مستقیم بوسیله خود وسیله نقلیه یا غیر مستقیم به وسیله محمولات آن وارد می شود را تحت پوشش قرار می دهد.


بیمه حوادث راننده : 
بیمه نامه حوادث راننده غرامت فوت و یا هرگونه صدمه وارده به به راننده مسبب حادثه را بر اساس معادل ديه فوت، ديه و یا ارش صدمات وارده تحت پوشش قرار می دهد.
بیمه ملت همراه باگسترش فعالیت بیمه گری خود بیمه شخص ثالث و حوادث راننده را بصورت یکساله و کوتاه مدت به سازمانها، نهادها، اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی ارائه می نماید.

مزایای بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده شرکت بیمه ملت :
- فروش بیمه نامه کوتاه مدت (از یک روز تا 365 روز) طبق درخواست بیمه گزار
- اعطای تخفیف گروهی به خودروهای متعلق به بیمه گزاران حقوقی و کارکنان آنها
- اعطای تخفیف وفاداری به بیمه گزاران شرکت بیمه ملت (در صورتیکه بیمه گزار دارای یکسال و یا بیشتر از یکسال سابقه بیمه ای نزد شرکت بیمه ملت باشد).
- امکان صدور بیمه نامه بصورت الکترونیکی
- اعطای تخفیفات ویژه به خودروهای سواری
- پوشش کمک رسان (sos) شامل سوخت رسانی، راه اندازی خودرو، خدمات اتصال باطری، تعویض زاپاس، بیرون کشیدن خودرو از گاردریل، شانه خاکی،، موانع و واژگونی، حمل خودروی های متوقف مشتریان بنا به تشخیص کارفرما تا اولین شهر در مسیر مقصد .

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**