بیمه تهرانپارس

  •  
  •  
  •  
  •  

بیمه های مسئولیت

بیمه ملت تهرانپارس

الف: بیمه های مسئولیت
اشخاص گاهی ناخواسته بصورت مستقیم یا غیر مستقیم باعث آسیب یا زیان دیگران می شوند. قانون این حق را به زیاندیدگان داده که از عامل زیان مطالبه خسارت کند. بیمه های مسئولیت خدمتی است برای کسانی که ناخواسته باعث زیان دیگری شده اند و اکنون در معرض مطالبه خسارت قرار دارند. اشخاصی که مطالبه خسارت می کنند یا بدون اینکه قراردادی با عامل زیان داشته باشد، می خواهند از حق قانونی خود استفاده نمایند و یا قراردادی با عامل زیان داشته اند که به دلیل عدم ایفای تعهد از سوی طرف مقابل، اکنون ادعای خسارت دارند. خسارت های نوع اول با بیمه های مسئولیت مدنی و خسارتهای نوع دوم با بیمه مسئولیت قراردادی پوشش داده می شود. 

 

انواع بيمه نامه‌های مسئوليت مدنی قابل ارائه در بیمه ملت: 
بیمه ملت مفتخر است بعنوان بزرگترین بیمه خصوصی و اولین بیمه الکترونیک کشور، در راستای پاسخگویی به نیازهای بیمه ای که متقاضیان بیمه نامه های مسئولیت با آن روبرو هستند، خدمات بیمه ای خود را در قالب انواع بیمه نامه های زیر به ارائه نماید: 
1- بيمه نامه مسئوليت مدنی كارفرما در مقابل كاركنان  
2- بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفه ای
3- بيمه نامه مسئوليت مدنی توليدكنندگان کالا در قبال استفاده کنندگان
4- بیمه نامه مسئولیت مدنی عمومی

 

بيمه نامه‌ مسئوليت قراردادی:
بیمه ملت آمادگی دارد تا مسئولیت قراردادی اشخاص در قبال یکدیگر را نیز براساس موازین فنی بیمه تحت پوشش قرار دهد. برای خرید چنین بیمه نامه هایی شما می توانید درخواست مکتوب و مشروح خود را از طریق شبکه نمایندگان بیمه ملت به مجتمع مرکزی ارسال نمایید. این مدیریت پس از دریافت درخواست شما بررسی های فنی را انجام داده و پاسخ مکتوبی به شما ارسال خواهد نمود.

 

ب: طرحهای خاص بیمه ای 
گاهی درخواست پوشش بیمه ایی مطرح می شود که در قابل هیچ یک از محصولات موجود (اموال و اشخاص و مسئولیت) نمی گنجد. مثلاً شخصی می خواهد اسب خود را در مقابل خطر تلف، نقص عضو و یا بیماری بیمه نماید. همانند بیمه عمر، حادثه و درمانی که برای انسانها صادر می شود. اما نه مدیریت اشخاص که متولی بیمه نامه های عمر و حادثه و درمان می باشد، چنین محصولی دارد و نه مدیریت بیمه های اموال که دارایی های بیمه گذاران را بیمه می نماید. از طرفی با توجه به ماهیت ریسک، هیچ ارتباطی نیز به بیمه های مسئولیت ندارد. چنین درخواستهایی در اداره طرحهای خاص بیمه ایی بررسی و صادر می گردد. 
برخی از محصولات این اداره به شرح زیر می باشد:
1- بیمه نامه وجوه در صندوق
2- بیمه نامه وجوه در راه
3- بیمه نامه عمر و حادثه اسب
4- بیمه نامه اعتباری

دانلود بروشور بیمه های مسئولیت

**اشکال یابی جوملا**

**جلسه**

**اطلاعات مشخصات**

**حافظه استفاده شده**

**پرس و جو پایگاه داده**

**ایرادات بارگذاری در فایل زبان**

**فایل زبان آپلود شده**

**رشته ترجمه نشده**